Картину українського художника продали в США за рекордні 98 тисяч доларів

Картину українського художника продали в США за рекордні 98 тисяч доларів

Анатолій Криволап, "Степ"

У Нью-Йорку визначився найдорожчий художник України: картину Анатолія Криволапа "Степ" було продано за 98,5 тис. доларів.

На торгах в Нью-Йорку картина українського художника Анатолія Криволапа "Степ" була продана за рекордну суму в 98 тисяч 500 доларів (при стартовій ціні в 30 тисяч).

Таким чином було встановлено новий світовий рекорд продажів для українського мистецтва, а Анатолія Криволапа на сьогодні можна вважати найдорожчим художником України.

Всього на торги, які організував міжнародний аукціонний будинок Phillips de Pury & Co, потрапили 305 робіт, у тому числі таких художників, як Енді Уорхол, Вік Муніс, Річард Прінс, Фред Томаселлі, Уго Рондінон та інших.

Що стосується інших українських майстрів, то робота "Море" з проекту "ЮБК" Олега Тістола була продана за 28 тисяч 750 доларів.

А картина одеського художника Ігоря Гусєва "Борат-Казахстан-Байконур", що зображає іронічний портрет одіозного персонажа Саші Барона-Коена у скафандрі радянського космонавта, була продана за 18 тисяч 750 доларів.

Нагадаємо, що попередній "український" ціновий рекорд належав художнику Олександру Ройтбурду, чия картина "Прощавай, Караваджо!" у 2009 році була продана за 97 тисяч доларів на аукціоні в Лондоні.

Читайте також:

Художник запропонував ховати "донецьких фараонів" у териконах

Виявлені картини 1910 року, які зображають життя у 2000 році

Луценка зобразили на купюрах в образі Че Гевари, а Черновецького з короною

Дерев'яну статуетку Гогена продали на аукціоні за 11 мільйонів доларів

Повʼязані теми:

Наступна публікація