Кенія та Китай спільно шукатимуть затонулі середньовічні кораблі

Китай розшукуватиме "сліди" власної історії біля узбережжя Кенії.

Кенія та Китай спільно займуться пошуками останків середньовічних китайських кораблів біля кенійського узбережжя. Відповідна угода підписана між урядами двох країн.

Проект, розрахований на три роки, буде профінансований з коштів міністерства торгівлі Китаю. Пошуки будуть вестися в околицях портового міста Малінді, а також в прибережних водах архіпелагу Ламу.

За словами заступника директора Національного музею Китаю Чжан Вея, в історичних документах є записи про те, що китайські кораблі неодноразово тонули біля кенійського узбережжя. В ході пошуків дослідники сподіваються знайти рештки флоту легендарного Чжен Хе.

Чжен Хе був євнухом при дворі династії Мін (1368-1644). Двічі в XV столітті він водив торгові флотилії, що складалися з сотень китайських кораблів, до берегів Кенії.

Передбачається, що як мінімум один з кораблів Чжен Хе затонув поблизу архіпелагу Ламу. Вважається, що моряки після цього вибралися на берег і влаштувалися на островах, навчивши місцеве населення землеробству та рибальству.

Проведені археологічні дослідження підтвердили, що на островах архіпелагу жили нащадки китайців.

Планується, що пошуки останків китайських кораблів почнуться в липні 2010 року. 

Читайте також:

Атлантиду майя знайшли на дні озера в Гватемалі

Вчені поставили під сумнів маршрут Хресної дороги

Геркуланум розкопують уже 300 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: