"Кіт Конрад у Києві" вийшов у світ (фото)

Коли в дорослих знову не було для нього часу, Еліас видерся на горище і знайшов там довжелезного листа про пригоди своєї мами та її кота в українській столиці.

Так починається книга Моніки Юнг-Муніб "Кіт Конрад у Києві". Власне, яким чином німецький кіт Конрад опинився у Києві? Річ у тім, що авторка книги Моніка Юнг-Муніб з 1993 по 1995 роки мешкала в українській столиці, працюючи вільною журналісткою. Тоді й з’явилася ідея написати книгу для дітей про Україну.

"Цією книгою я частково маю завдячувати моєму коту Конраду. Він існував насправді. Це кіт, якого я забрала із собою до Києва, аби не бути самотньою в незнайомій країні. Згодом коли моєму синові виповнилося три-чотири роки, він часто просив мене розповідати або читати йому якісь історії. І я почала розповідати йому історії про кота Конрада," – розповіла Юнг-Муніб.

Реальним у книзі є не лише кіт і сама Моніка, але й син письменниці Еліас. Проте вигадані пригоди чергуються в книзі з реальними, смішні ситуації – зі зворушливими. Наприклад, про те, як кіт Конрад вирішив нагодувати усіх голодних та старих людей у Києві супом, приготованим разом із Монікою.

"Я маю дуже сильні спогади про нужду та бідність, які я побачила в ті роки в Україні. Після Києва мені довелося ще, мабуть, щонайменше рік знову звикати до західного способу життя. Бо те, що люди на Заході сприймають як проблеми, я ще довший час не могла сприймати всерйоз у порівнянні з проблемами українських людей,"- зазначила письменниця.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: