Китай святкує Новий рік

Одне з найбільш шанованих в Китаї свят - Новий рік за традиційним для цієї країни місячним календарем святкується в ніч на 26 січня.

Одне з найбільш шанованих в Китаї свят - Новий рік за традиційним для цієї країни місячним календарем або "Свято весни" святкується в ніч на 26 січня в кожній китайській сім'ї.

На вулицях Пекіна та інших міст КНР в повітря летять ракети, рвуться хлопавки і петарди, відганяючи злих духів і вітаючи настання року бика.

Новий рік в Китаї вважається святом возз'єднання сім'ї. Вже за тиждень до настання Нового року китайці починають збиратися в дорогу, аби відзначити "Свято Весни" в сім'ї.

За оцінками міністерства транспорту КНР, лише в минулу суботу в Китаї було здійснено близько 63,4 млн поїздок, значне збільшення пасажиропотоку спостерігається на залізницях, з середу по п'ятницю число пасажирів на залізничних магістралях збільшилося до більш ніж 14,7 млн осіб, що приблизно на 20% перевищує пасажиропотік передсвяткових новорічних днів 2008 років.

Як наголошується в повідомленнях китайських ЗМІ, "дорожня лихоманка" в дні Свята весни в 2009 році почалася 11 січня і продовжиться до 19 лютого, тоді як сам святкування Нового року за місячним календарем, починаючи з 26 січня - першого дня року бика, згідно з традиціями, продовжиться ще 15 днів і закінчиться Святом ліхтарів.

Тим часом в КНР дні з 26 січня по 1 лютого офіційно оголошені вихідними днями святкування Нового року за місячним календарем.

Читайте також:
Як Суркіси на рожеву вечірку ходили
Скрипка влаштував вечорниці в Парижі
Черновецький підняв ціни на стриптиз та казино

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: