Китаянка перемогла в Одесі

Власницею головного титулу конкурсу краси Miss Tourism International в Україні стала китаянка Ву П’єн П’єн.

Китаянка перемогла в Одесі
Переможниця конкурсу краси Ву П’єн П’єн. (Фото: А.Волкова)
Власницею головного титулу конкурсу краси Miss Tourism International, Ukraine, Black Sea - 2007 стала 20-річна китаянка Ву П’єн П’єн, котра отримала в подарунок корону, прикрашену перлами і смарагдами.

Фінал конкурсу, у якому взяли участь 38 учасниць з 30 країн світу, відбувся в Одесі. Серед численних номінацій українкам вдалося здобути три титули: Міс Туризм Україна обрано 22-річну Ганну Поболелову з Луганська, Міс Туризм Чорне Море стала 21-річна одеситка Світлана Бестокова, а Інгу Токарчук з Донецька визнано Міс Фото.

Конкурсантці з Нігерії Сакана Деко дістався титулу Miss All Nation, а 20-річну француженку Каміллу Шеррі нагородили в двох номінаціях: Кращий національний костюм і Перша Місс Туризм Чорне море. До речі, її співвітчизниця Оурілі Моуз торік стала власницею головного титулу. 

Конкурс Miss Tourism проводиться у світі понад 30 років. Міжнародним координатором конкурсу є торговельна марка Чарлі СІ (США). Miss Tourism International, Ukraine, Black Sea проходить в Україні щорічно з 2001 року. За ці роки в ньому брали участь представниці Азербайджану, Бразилії, Білорусі, Болгарії, Вірменії, Греції, Грузії, Гвінеї, Естонії, Ефіопії, Ізраїлю, Індії, Латвії, Китаю, Кіпру, Македонії, Молдови, Нігерії, Німеччини, Перу, Росії, Судану, Сирії, Таджикистану, Франції, Філіппін, Фінляндії, Швеції та України.

У 2001 році перемогу в конкурсі святкувала Джессіка Де Ла Круз з Перу, у 2002 - Крістін Алзар з Філіппін, у 2003 - Любов Бабякіна з Росії, у 2004 - Анастасія Косенкова з Білорусі, у 2005 - Омоунмі Акінніфезі з Нігерії, у 2006 - Оурилі Моуз із Франції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: