Класичні концерти в соляній шахті

6 і 7 жовтня у виробці соляної шахти ВО ”Артемсіль” відбулися концерти класичної музики. Тут музичні інструменти звучать геть незвичайно.

Концерт класичної музики в соляній шахті Артемсіль
УНІАН
Музику на глибині посеред солі сприймаєш зовсім інакше, ніж у звичайному залі.
6 і 7 жовтня у виробці соляної шахти ВО ”Артемсіль” відбулися концерти класичної музики, повідомляє газета ”Сегодня”. Шахта має заввишки 28 метрів, завдовжки 120 і завширшки 12, вона розташована на глибині 288 метрів під Соледаром Донецької області

Цьогоріч, уже вчетверте, оцінити неперевершено чисте звучання класичної музики в соляній шахті зібралося близько 350 прихильників. За їхніми словами, все побачене й почуте раніше у всесвітньо відомих залах тьмяніє перед цим враженням.

До виступу музиканти готувалися ретельніше, ніж зазвичай. Низька температура, висока вологість і специфіка концертного приміщення примушують інструменти звучати зовсім інакше.

Симфонічним оркестром донецької філармонії керував австрійський диригент, також виступав квартет з Франції. Крім класичних творів, меломани насолоджувалися віденською кавою та фуршетом.

”Там було все!”, - з апетитом згадували учасники дійства. Вартість квитка на один день фестивалю була солідною - близько 300 євро, а вся програма фестивалю плюс vip-бенкет - 1000 євро.

Серед слухачів класичної музики було багато зарубіжних гостей. Втім, для них цей світський раут був не стільки естетичною насолодою, скільки розширенням можливостей власного бізнесу. Організатори соляної симфонії сподіваються, що після четвертої вдалої спроби цей ексклюзивний підземний концерт стане для Донеччини традиційним.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: