Книжкова виставка до Дня незалежності

З 21 по 23 серпня у Києві відбудеться третя міжнародна книжкова виставка-ярмарок, присвячена 16-й річниці незалежності України.

З 21 по 23 серпня у Києві відбудеться третя міжнародна книжкова виставка-ярмарок, присвячена 16-й річниці незалежності України. Про це сьогодні під час прес-конференції в Києві повідомив віце-прем’єр-міністр України з питань гуманітарної політики Дмитро Табачник.

Як передає кореспондент УНІАН, при цьому він зазначив, що цей захід проводиться у відповідності до Розпорядження Кабінету міністрів України.

“Державний рівень опікування книжковим ярмарком зумовлений, перш за все, прагненням організувати в Україні виставку, яка б з кожним роком об’єднувала все більше і більше вітчизняних та зарубіжних видавців та сприяла популяризації української книги”, - сказав Дмитро Табачник.

За його даними, у виставці беруть участь понад 200 видавничих організацій з України, Білорусії та Росії, які презентують більш ніж півтори тисячі книг. Так, серед учасників книжкового ярмарку є видавництва, відомі не лише на вітчизняному, але й на зарубіжних книжкових ринках. Серед них віце-прем’єр-міністр назвав такі видавництва, як “Кальварія”, “Либідь”, “Наукова думка”, “Фоліо”, “Зелений пес”.

Як повідомив голова Державного комітету телебачення та радіомовлення Едуард Прутник, у межах ярмарку відбудеться близько 70 різнопланових заходів. Це презентації нових видань, зустрічі з письменниками, “круглі столи” з актуальних питань книговидання та книгорозповсюдження, акції з розпродажу літератури, автограф-сесії авторів популярних літературних творів. Також під час виставки буде вручено нагороди лауреатам премії Держкомтелерадіо України імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності та оголошено підсумки конкурсу “Краща книга України”.

Подібна книжкова виставка-ярмарок відбувається вже втретє. Вона є й приводом згадати про проблеми українських друкарів. Хоча чиновники запевнили видавців, що податкові канікули для них продовжать, самі друкарі стверджують, українська книжка вже дешевша за аналогічну літературу з Росії. Але найбільша проблема залишилась в Україні: так і не відновлено мережу книгарень.

ВідеоКниги на будь-який смак (ексклюзивне відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: