Книжковий ярмарок у Москві

Увага світових видавництв прикута до Москви - там відкрито Міжнародний книжковий ярмарок

Едуард Прутнік
Lenta.ru
Москву відвідав Едуард Прутнік.
Експозицію розмістили на площі у три гектари - під український стенд вистачило 30 квадратних метрів. Трагедії з цього видавці з України не роблять, кажуть, головне - аби читачам було що показати. 

Міжнародна книжкова виставка-ярмарок у Москві – одна з найяскравіших подій року, як для видавців, так й для читачів. Тут можна знайти книжки на будь-який смак. Тим паче, що цього року до виставки прикута особлива увага.

Цього року у Москві Україна представила понад 1000 назв книг від дев'яноста українських видавництв. Як і минулоріч, переважна кількість книжок - про Україну та відомих історичних постатей. Щоправда, є й відмінності.

Значно побільшало дитячих видань й літератури про українських політиків. Це знову ж таки українська тенденція, підтверджує голова Держкомітету, порівняно з минулим роком в Україні наклади дитячої літератури зросли на 130, а суспільно-політичної – на 180 відсотків. Пропозиція залежить від попиту.

Політика заполонила й полиці російських стендів. Вплив передвиборної ситуації, пояснюють тамтешні видавці. Що ж до художніх, дитячих та наукових видань, вони вже незабаром з’являться в українських книгарнях. Та ще й за нижчими, ніж в українських книжок, цінами. 

Українські видавці наголошують: змінити ситуацію можливо за рахунок збільшення аудиторії. Наприклад, виходячи на російський ринок. Такий проект вже існує. 

А ще українці тішаться, що їхній статус на виставці росте, і, ймовірно, наступного року Україна буде її почесним гостем.

ВідеоКнижковий ярмарок у Москві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: