Конкурс візуальних завершився

Конкурс візуальних мистецтв фонду "Ейдос", нагородження переможців.

фото: Лариса Поліщук
фото: Лариса Поліщук
У п'ятницю, 25 травня, о 19:00 у Культурно-мистецькому та музейному комплексі "Мистецький арсенал" (вул. Січневого повстання, 28-30) відбудеться церемонія нагородження переможців Міжнародного конкурсу візуальних мистецтв фонду "Ейдос". 

З нагоди церемонії німецька фірма ORGA SYSTEMS представляє джазовий концерт "Зустріч Юрія Кузнєцова (піаніно) з Жан-П'єром Фрьолі (гітара)".

Нагадємо, що міжнародний благодійний фонд "Ейдос" проводить Міжнародний відкритий конкурс візуальних мистецтв. Головним завданням цього конкурсу є підтримка молодіжних художніх ініціатив, що зможуть адекватно представляти Україну світовій художній спільноті. Конкурс має за мету сприяти створенню в Україні молодіжної арт-сцени, яка стане простором для відстеження сучасних тенденцій та актуальних ідей в мистецтві і забезпечить молодим талантам можливість зробити перші кроки в арт-просторі України. Конкурс проводиться за організаційної та методичної підтримки Міністерства культури і туризму України.

До участи в конкурсі запрошувалися молоді митці, які пропонували своє бачення музею сучасного мистецтва та представляли художні артефакти саме для музею. Участь у конкурсі могли брати студенти та випускники мистецьких ВНЗів і кафедр віком від 17 до 37 років: живописці, графіки, скульптори, мистецтвознавці, кінематографісти, фотографи, арт-критики, арт-журналісти, соціологи мистецтва, філософи, архітектори, дизайнери і т.і.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: