Концерт маріачи занесений в Книгу рекордів Гіннесу

Тисячі людей приїхали до Гвадалахари, щоб послухати найбільший в світі ансамбль. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Сотні людей в сомбреро і з музичними інструментами зібралися на головній площі міста Гвадалахара в Мексиці. Вони грали всього десять хвилин, але це було вистачає, щоб встановити новий світовий рекорд. Це був найбільший за всю історію країни концерт маріачи.

Цього разу в Гвадалахарі зібралися 549 музикантів. Але для того, щоб управляти ансамблем, знадобилися два диригенти - один точно б не впорався. Разом вони зіграли декілька популярних народних пісень, а закінчили виступ гімном рідному місту.

Музичний жанр, в якому грають музиканти найпопулярніший в Мексиці. Вважається, що маріачи – змішення народної музики Андалусиі і американських індійців.

Такі колективи виконують музику різних стилів. Головне – антураж, костюми і традиційний набір інструментів: гітара, труба, скрипка, акордеон і гитаррон. Ансамблі маріачи грають на всіх святах. Зазвичай в одній групі не більше дванадцяти музикантів.

Читайте також:

У Німеччині жінка намагалася встановити рекорд з перенесення пивних кухлів

Безглуздий рекорд встановили бельгійські студенти

Рейтинг найдорожчих весільних музикантів очолили Rolling Stones

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: