Концерт на кордоні

25 серпня вперше на українсько-польському кордоні відбудеться концерт-поєднання “Європейський міст” – “Кордон 803”.

25 серпня вперше на українсько-польському кордоні відбудеться концерт-поєднання “Європейський міст” – “Кордон 803” за участю гуртів з двох країн.

Як передає УНІАН, про це сьогодні на прес-конференції повідомив організатор концерту, голова Фундації духовної культури прикордоння Стефан Батрух.

кордон ЄС
Архів
На українсько-польському кордоні відбудеться концерт
За словами Батруха, цей концерт в проводиться в рамках IV Транскордонних днів добросусідства, які організовують Фундація духовної культури прикордоння та Академія української молоді (Львів).

Як відзначив Батрух, таке музичне дійство на кордоні стане продовженням святкування Дня Незалежності України та, водночас, виявленням того, що поляки хочуть бачити європейське майбутнє України та долучитися до того, щоб “будувати мости, а не залізні мури між народами, які творять європейську спільноту”.

“Доки Польща не увійшла до Шенгенської зони, ми плануємо цей концерт для об’єднання українців та поляків”, - зазначив Батрух.

За словами присутнього на прес-конференції директора Польського інституту в Києві Єжи Онуха, організатори концерту мають на меті створення відкритого кордону між двома країнами. Онух вважає, що молодь обох націй має робити все, щоб українсько-польський кордон не перетворився на своєрідний “берлінський мур” між Україною та Європейським Союзом.

На думку фронтмена української групи ВВ Олега Скрипки, який теж брав участь у прес-конференції, “Європа зараз реально йде до України, тільки чомусь українці на шляху до Європи не роблять жодних кроків”. Скрипка наголосив на тому, що українці зараз повинні докласти багато зусиль для якомога швидшої інтеграції, хоча б у культурному просторі.

Ведучими заходу, що відбуватиметься на українсько-польському кордоні, зокрема в Долгобичові (Польща)/Угринові (Україна, Львівська обл..), будуть з української сторони Ігор Пелих, з польської – Малгожата Кожуховська та Роберт Лещинський.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: