Леонід Кучма. Портрет на тлі епохи

У Києві презентована книга українського історика й політолога Костя Бондаренка «Леонід Кучма. Портрет на тлі епохи».

Кость Бондаренко
УНІАН
У книзі К.Бондаренко досліджується феномен української політики впродовж перших тринадцяти років незалежності
Київський Інститут проблем управління імені Горшеніна представив цей проект 19 вересня 2007 року.

Як повідомили в інституті Горшеніна, на урочистому заході були присутні відомі політики, бізнесмени і сучасники героя книги, зокрема й перший Президент України Леонід Кравчук, екс-секретар РНБО України Володимир Горбулін, прес-секретар Президента України Леоніда Кучми Олена Громницька.

Як зазначив на презентації В.Горбулін, «К.Бондаренко проявив себе і як талановитий історик, і як публіцист... З іншого боку, це глибоке дослідження. Коли я читаю такого роду книжки, я знаю, що в нас є майбутнє. Я думаю, що ця книга може стати хорошою допомогою для шкіл і вузів по сучасній історії України».

Леонід Кучма
УНІАН
Головний герой книги Костя Бондаренка, екс-президент Леонід Кучма
На заході наголошувалося, що в книзі К.Бондаренко досліджується феномен української політики впродовж перших тринадцяти років незалежності.

«Це спроба осмислити нашу недавню історію через діяльність найбільш яскравого представника епохи - Леоніда Кучму, показати логічні взаємозв`язки, причинно-наслідковий ряд ключових подій, які відбувалися в країні і на політичному Олімпі України».

Як повідомив директор видавництва «Фоліо», що випустило книгу, вона викликала великий інтерес не тільки в політологів, істориків, політиків, а й, завдяки легкому і захоплюючому стилю викладу, у широкого кола читачів. За його словами, перший тираж розкуповується з неймовірною швидкістю.

В інституті Горшеніна підкреслюють, що книга «Леонід Кучма. Портрет на тлі епохи» вже дістала високі відгуки від учасників щорічного Львівського міжнародного книжкового форуму. Найближчим часом можливість ознайомитися з роботою відомого українського політолога також матиме Міжнародний книжковий ярмарок у Франкфурті.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: