"Лускунчик" Кончаловського номінували на "Золоту малину"

"Лускунчик" Кончаловського номінували на "Золоту малину"

Кадр з фільму "Лускунчик і Щурячий король"

Фільм Андрія Кончаловського "Лускунчик і Щурячий король" став претендентом на премію за "Використання 3D-ефектів, які вбивають очі".

Список номінантів на нагороду "Золота малина" (Golden Raspberry Award або Razzie) 2010 року опубліковано на сайті премії. Фільм Андрія Кончаловського "Лускунчик і Щурячий король" став претендентом на премію за "Використання 3D-ефектів, які вбивають очі". Згадана номінація з'явилася цього року вперше.

Нагородою "Золота малина" відзначають гірші картини року. Цього разу основним претендентом стала стрічка М. Найт Шьямалана "Володар стихій", заснована на мультиплікаційному серіалі "Аватар: Легенда про Аанге" (Avatar: The Last Airbender). Фільм є претендентом на нагороду у восьми з десяти існуючих номінацій.

"Володар стихій" може отримати "Золоту малину" як найгірший фільм року. Крім того, номінаціями були відзначені робота режисера і сценарій, написаний самим Шьямалану. Нікола Пельтц, яка зіграла Катару, претендує на нагороду як найгірша акторка другого плану. У номінації "Найгірший актор другого плану" присутні відразу два виконавці, що знялися в "Володарі стихій": Дев Патель і Джексон Ретбоун (останній, втім, став номінантом також завдяки ролі у фільмі "Сутінки. Сага. Затемнення").

Фільм Шьямалана згадується і в номінації "Найгірша екранна пара/найгірший ансамбль". Причому в даному випадку претендентами на нагороду є всі актори відразу. "Володар стихій" також фігурує в категорії "Гірші пріквел, рімейк, переробка або сіквел". І, нарешті, фільм став конкурентом "Лускунчика" Кончаловського в номінації "Використання 3D-ефектів, які вбивають очі".

Іншими картинами, які претендують на декілька премій Razzie відразу, стали "Сутінки. Сага. Затьмарення" (ця стрічка, як і "Володар стихій", може отримати в цілому дев'ять премій у восьми номінаціях), "Мисливець за головами", "Секс у великому місті 2" і "Вампірський засос". Всі вони згадані і в основній номінації - "Найгірший фільм".

Премія "Золота малина" вручається з 1981 року. Церемонія нагородження традиційно проходить в Лос-Анджелесі за один день до "Оскара". У 2011 році нагороди Razzie роздадуть 26 лютого. Премія Американської кіноакадемії буде вручена 27 лютого, а номінанти на "Оскар" будуть оголошені 25 січня.

Читайте також:

Тарантіно отримає премію "Сезар" за внесок у кінематограф

Йоко Оно отримала нагороду від Хіросіми

Тріумфатором кінопремії "Золотий глобус" стала "Соціальна мережа"

Список номінантів на нагороду "Золота малина"

Список номінантів на нагороду "Золота малина"

Повʼязані теми:

Наступна публікація