Львів став культурною столицею України

Щорічно Львів відвідує понад мільйон туристів. В місті проводиться сотні фестивалів, тут розташовані 60 музеїв та 100 храмів.

Львів отримав статус культурної столиці України 2009 року. Відповідне звання місту надали Міністерство культури і туризму та громадська рада з туризму та курортів.

Підставою надання Львову такого статусу, за словами представників ради, стало проведення в місті понад 100 фестивалів щорічно. Крім того, в місті розташовані 60 музеїв й 100 діючих храмів різних конфесій.

За їхніми даними, щорічно Львів відвідує понад мільйон туристів з України, Польщі, Німеччини, Австрії, Білорусі, США й Росії.

У свою чергу мер Львова Андрій Садовий зазначив, що в 2009 році на культурні заходи держадміністрація міста виділить 3 млн гривень, на розвиток туризму - 1,5 млн гривень й 1 млн гривень - на рекламу міста.

Конкурс на визначення культурної столиці України проводиться Держслужбою туризму й курортів уперше, однак установа має намір зробити його щорічним. Участь у ньому можуть брати всі міста України.

Переможець змагання зможе знову брати участь у конкурсі тільки через 3 роки.

Читайте також:

Україна втрачає унікальну пам’ятку культури

У Львові на бігбордах Тягнибок рекламує дивізію СС "Галичина"

Спорудження євростадіону у Львові може призвести до техгоненної катастрофи

Львів вимагає заборонити комуністичну ідеологію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: