Людмилу Зикіну поховали з військовими почестями

Міністр культури РФ Олександр Авдєєв, виступаючи з прощальною промовою, сказав, що Зикіна "уособлювала Батьківщину"

Співачку Людмилу Зикіну, яка померла у середу на 81-му році життя, в суботу поховали на столичному Новодевіч'єму цвинтарі з військовими почестями.

Почесний караул дав триразовий залп, після чого військовий оркестр виконав "Коль славен".

Ближче всіх до могили стояла близька подруга Зикіної, директор ансамблю "Росія" Тетяна Свінкова, яку втішав лікуючий лікар співачки Володимир Константинов.

На похороні були присутні режисер Любов Гречішнікова, яка займалася постановкою ювілейного концерту Зикіної, артистка Клара Новікова, віце-спікер Держдуми Любов Сліска, співак Юліан.

Міністр культури РФ Олександр Авдєєв, виступаючи з прощальною промовою, сказав, що Зикіна "уособлювала Батьківщину, а її голос і могутній талант завжди будуть символом унікальності та багатства Росії".

На чолі траурної ходи до місця поховання йшли артисти Хора Пятницького, які несли дерев'яний хрест і портрет Зикіної, а також численні вінки. Слідом за ними йшли військові, які на оксамитових подушечках несли нагороди легендарної співачки під передзвін дзвонів та звуки траурного маршу, який виконував військовий оркестр почесної варти.

Зикіну поховали під залпи військових знарядь.

Останнє пристанище співачки розташоване поряд з могилами балерини Галини Уланової, маестро Мстислава Ростроповича і актора Юрія Нікуліна.

Тротуар Лужнецького проїзду, що веде до цвинтаря, усипаний квітами, які принесли шанувальники співачки.

Сотні бажаючих провести Зикіну в останню путь зібралися біля центрального входу на цвинтарі, однак не всі охочі з-за міркувань безпеки можуть пройти на територію.

Читайте також:

Померла народна артистка СРСР Людмила Зикіна

Стала відома причина смерті Людмили Зикіної

Режисер Зануссі святкує 70-річчя

Помер відомий письменник і сценарист Георгій Вайнер

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: