Людмилу Зикіну поховають 4 липня

Похорон народної артистки СРСР Людмили Зикіної відбудеться в суботу, 4 липня.

Людмила Зикіна
Людмилу Зикіну поховають 4 липня
Поховання Людмили Зикіної відбудеться в суботу, 4 липня. Місце поховання наразі не відоме.

"Похорон Людмили Георгіївни відбудеться 4 липня. Наразі невідомо де. Це питання вирішує уряд Москви", - повідомила директор Дому Людмили Зикіної Ксенія Рубцова.

У міськадміністрації Москви припустили, що Зикіну поховають або на Ваганьківському, або на Новодівочому кладовищі.

Крім того, Рубцова додала, що причини смерті Зикіної стануть відомі в четвер, після розтину. Раніше вона розповіла, що Зикіна померла в лікарні. Останнім часом у неї були проблеми з серцем.

Нагадаємо, Людмила Зикіна померла в середу, 1 липня, від зупинки серця. На початку літа вона відзначала 80-річний ювілей.

У репертуарі Людмили Зикіної було більше 2 тисяч російських народних пісень, творів сучасних композиторів, а також російські романси. Антологія її творчості, яка вийшла у 2004 році, включає 20 компакт-дисків. Загальний тираж її платівок перевищує 6 мільйонів примірників.

Мистецтво Зикіної здобуло широку популярність не тільки в Росії, але і у цілому світі. Зикіна була членом Президії Російського фонду культури, членом Ради з питань культури та мистецтва при президенті РФ, президентом Академії культури Росії, президентом регіонального благодійного громадського Московського фонду миру.

Серед її нагород - орден За заслуги перед Вітчизною III (1997) II (1999) та I (2009) ступенів, Почесна медаль правління Фонду Миру (1976), медалі 50 років Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. (1995) та Ветеран праці, премія Святих рівноапостольних Кирила і Мефодія (1998), орден Святого апостола Андрія Первозванного (2004) та інші.

ДИВІТЬСЯ ФОТОГАЛЕРЕЮ: Людмила Зикіна

Читайте також:

Померла народна артистка СРСР Людмила Зикіна

Зикіну терміново госпіталізували

Майкла Джексона поховають 5 липня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: