Майстер на всі руки

Людина, яка не тільки малює портрети президентів та відомих політиків, а й вирізає їх із дерева.

Ікона
ТСН
Найбільше задоволення різьбяр дістає від створення ікон
Проте, найбільше задоволення різьбяр дістає від створення ікон.

Ікону Миколи Чудотворця зарічнянець Іван Масюк вирізає вже два роки. Бо хоче зробити точну копію, то й не поспішає. Адже дерево помилок не вибачає. Один невірний рух і вже нічого не виправиш. Різьбити навчився в армії. А от малювати почав мало не з пелюшок. Пізніше освоював пензель у художній студії у Рівному. А в батьківській хаті досі збереглися сімейні портрети, які Іван малював школярем.

Зізнається, коли працював у Білорусі, то знайомі попросили намалювати портрет Лукашенка, який потім подарували Президенту. За своє життя художник освоїв акварель, олівець, графіку. Має у домашній галереї портрети і пейзажі.

Щоправда, часу на улюблене серцю заняття не так багато.

Вони йдуть у нього від душі. Напевно це пов’язано з його професією мисливствознавством. Коли він більшість свого часу проводив у спілкуванні з природою.

Свій будинок Іван Масюк будував самотужки. Придумував, що і де буде. Всередині оздоблення теж вирізав власноруч. Художник каже, що головну мету свого життя ще не здійснив, але обов’язково це зробить і якнайкраще. А поки що воліє її тримати у секреті.

ВідеоМайстер на всі руки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: