Маленькі українці поїдуть до Шварценеггера

З 23 по 28 березня в Києві відбудеться ІІІ український дитячий фестиваль Beauty Star Ukraine, переможці якого отримають право стати учасниками Всесвітнього чемпіонату мистецтв у Голлівуді.

Відповідний контракт підписало керівництво українського фестивалю та представники Світового чемпіонату виконавчих видів мистецтва в Голлівуді.

За договором, діти, які перемогли у всіх творчих номінаціях фестивалю Beauty Star Ukraine, отримують право стати учасниками Всесвітнього чемпіонату мистецтв у Гоkлівуді, який відбудеться на початку липня під патронатом Арнольда Шварценеггера.

"Для наших дітей це чудова нагода проявити себе на міжнародному рівні, - зазначила президент фестивалю Beauty Star Ukraine Олена Лудан. - Діти познайомляться з впливовими продюсерами світу, режисерами, агентами і найкращі отримають цікаві пропозиції".

Цього року конкурс Beauty Star Ukraine стартує втретє і триватиме з 23 по 28 березня в Києві. Діти з усіх куточків України представлять увазі глядачів калейдоскоп з унікальних творчих номерів.

Читайте також:

Голандський художник використовує обличчя для арт-об’єктів

У Києві презентували колекцію картин канадської меценатки

"Київ-модерн-балет" відкриє московський театральний фестиваль

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: