Маркес пише книгу з чотирьох варіантів

Габріель Гарсіа Маркес, колумбійський класик і лауреат Нобелівської премії з літератури, закінчує новий роман, намагаючись зібрати його з чотирьох варіантів.

Про це газеті The Guardian розповів Плініо Апулео Мендоса, журналіст, письменник і друг Маркеса. Літературне агентство Carmen Balcells, що представляє інтереси Маркеса, не має в своєму розпорядженні відомостей про те, що письменник завершив роботу над романом.

Чутки про те, що остання книга автора "Ста років самотності" практично закінчена, ходять з травня 2008 року, коли про неї пресі розповів інший журналіст і знайомий Маркеса - Даріо Арісменді. Тоді теж йшлося про чотири варіанти порівняно невеликого - 250-сторінкового - романа про любов.

Остання художня книга, що вийшла з-під пера Маркеса, була опублікована в жовтні 2004 року ("Memoria de Mis Putas Tristes" - "Спогади про моїх сумних повій").

Письменник закинув також свої мемуари "Жити, щоб розповісти" ("Vivir para contarla"). Перша книга з трьох задуманих побачила світ ще в 2002 році, але продовження так і не надійшло.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: