Масове розкрадання музеїв Росії

Урядова комісія Росії зі збереження культурних цінностей в ході перевірок виявила відсутність у російських музеях 160 тисяч предметів мистецтва.


Урядова комісія Російської Федерації зі збереження культурних цінностей в ході перевірок виявила відсутність у російських музеях 160 тисяч предметів мистецтва, повідомив у вівторок перший віце-прем'єр РФ Дмитро Мєдвєдєв.

Виступаючи на засіданні комісії, створеної після виявлених тогоріч розкрадань в Ермітажі, Мєдвєдєв повідомив, що за шість місяців цього року було перевірено 500 федеральних, регіональних і муніципальних музеїв.

"Загалом, я хотів би сказати, що ситуація вельми насторожує. Перевірено 500 музеїв із загальним обсягом у 20 мільйонів одиниць зберігання. Це - четверта частина загальномузейного фонду. Головне, що вдалося зафіксувати втрати за попередні 80 років: у цілому знайдено відсутність 160 тисяч предметів", - сказав Мєдвєдєв.

"Перш за все, йдеться про спадщину минулого, втрати 20-30-х років минулого століття, включно з продажами предметів на аукціонах. Мєдвєдєв зажадав "довести розслідування до фінальної крапки, навіть якщо встановити, куди пішов предмет мистецтва, вкрай складно". "Це просто обов'язок комісії", - сказав перший віце-прем'єр РФ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: