Михайлівський монастир - серед найкрасивіших у світі (фото)

Михайлівський Золотоверхий монастир у Києві потрапив у десятку найкрасивіших монастирів світу.

Рейтинг складений британським туристичним порталом OnTheGo.

Очолив десятку найкращих монастирів Таксанг (Лігво Тигра) - найвідоміший з монастирів Бутана, розташований на кручі заввишки понад 3 тис. метрів і понад 700 метрів над долиною Паро. Загалом там знаходиться сім храмів, до яких можна дістатися пішки або верхи на мулі.

Таксанг
Архів
Таксанг
На другому місці - монастир Григоріат (Греція), який розташований на південно-західній стороні гори Афон. Монастир, збудований на честь Святого Миколая, вважають однією з найкращих споруд, збудованих ченцями. Тут можна побачити безліч каплиць і реліквій різних епох, а також мощі Патріарха Константинополя, Святого Нифонта.

07_lid
Архів
Григоріат
Третє місце списку займає тибетський монастир Юмбулаганг - одна з перших споруд, збудованих у Тибеті, і перший палац, збудований у країні.

Юмбулаганг
Архів
Юмбулаганг
Далі йде монастир Мадонни дель Сассо (Швейцарія), який розташований на березі озера. Монастир був збудований у 1480 році на честь Діви Марії.

08_timmaah
Архів
Монастир Мадонни дель Сассо
Замикає першу п`ятірку монастир Нгафечонг у Бірмі. Дерев`яна споруда збудована на палях над озером Інл.

Нгафечонг
Архів
Нгафечонг
Шосте місце в списку посідає сербський монастир Градац, який був збудований у XIII столітті.

Как "зачищают" бездомных
Архів
Градац
Сьому позицію в рейтингу займає монастир Метеора в Греції. Таку назву він дістав завдяки тому, що зведений на стовпах зі скель-пісковиків, які утворилися в результаті дії природних сил.

Метеора
Архів
Монастир Метеора
На восьмому місці - іспанський монастир Святої Марії де Монсеррат. Він відомий статуєю Діви Монсеррат, а також вівтарем, зробленим із золота.

11_zcholdak
Архів
Монастир Святої Марії де Монсеррат
Дев`яте місце списку належить монастирю Таунг Калат у Бірмі. Вважається, що під час відвідин Таунг Калата не слід вдягати взуття.

Транссексуалам дали шанс на новую жизнь
Архів
Таунг Калат
Замикає десятку рейтингу Михайлівський Золотоверхий монастир в Києві. Зведений у 1108-1113 роках Михайлівський собор мав особливе значення для киян, оскільки присвячений архангелу Михаїлу - покровителю Києва.

Михайлівський Золотоверхий Монастир
Архів
Михайлівський Золотоверхий Монастир
Раніше журнал Forbes склав список найбільш незвичайних визначних пам`яток Східної Європи. У рейтинг потрапили Одеський театр опери та балету і кримська Червона печера.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: