Модна виставка

У Лондоні відкриється виставка "Золотий вік моди: Париж і Лондон у 1947-1957 роках".

Коллекция Dior New Look (Фото: flickr.com)
Коллекция Dior New Look (Фото: flickr.com)
У лондонському музеї Вікторії та Альберта в суботу відкривається виставка "Золотий вік моди: Париж і Лондон в 1947-1957 роках".

"Виставка розповідає про одне з найбільш гламурних і найпомітніших десятиліть в історії моди," - сказала журналістам куратор виставки Клер Уїлкокс.

Експозиція приурочена до 60-річчя з моменту створення колекції Крістіана Діора New Look ("Новий погляд"), що мала колосальний вплив на паризьких і лондонських модельєрів середини століття.

"Виставка розповідає про те, як спідниці, що нагадують балетні пачки, від Крістіана Діора стали сигналом повернення розкошу й елегантності після стриманості й суворості військових років. Люди були скандалізовані, проте New Look полонив їх," - розповіла Уїлкокс.

Колекція New Look, створена Діором у 1947 році, зробила переворот у європейській моді.

У суконь "від Діора" була осина талія, підкреслені стегна й бюст.

"Силует, що нагадує пісочний годинник, народжував нове уявлення про жіночність," - відзначають організатори виставки.

Куратори з задоволенням розповідають про те, що королева Великобританії Єлизавета Друга та її молодша сестра принцеса Маргарет одного разу таємно навідалися в посольство Франції в Лондоні, щоб своїми очима побачити наряди з колекції Діора.

Принцеса Маргарет усе життя залишалася відданою прихильницею "Діора", і саме вона зробила цю марку одним із найпопулярніших брендів у Великобританії.

На виставці можна побачити більше ста вечірніх і повсякденних суконь та ділових костюмів найнеймовірніших забарвлень і фасонів, створених відомими французькими кутюр'є та їх лондонськими колегами Норманом Хартнеллом і Харді Емісом. Багато нарядів створювалися спеціально для королеви та принцеси Маргарет.

Крім одягу, на виставці представлені всі атрибути "красивого життя", що зводили з розуму сотні модниць 40-х і 50-х років, – корсети, спідня білизна та віяла, туфлі й сумочки, парфуми й рукавички.

Лондонці та туристи також зможуть побачити 80 чорно-білих фотографій того часу, а також документальні відеокадри з модних показів 1950-х років.

В окремій залі виставлені три плаття дизайнерського будинку "Крістіан Діор" з осінньо-зимової колекції 2004-2005 років, створені відомим модельєром Джоном Гальяно.

Виставку "Золотий вік моди" можна буде відвідати до 6 січня 2008 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: