Мощі св. Анни вперше доступні віруючим (відео)

Неймовірна кількість людей з різних районів Дніпропетровська прийшла в Храм Ікони Божої Матері "Іверська".

Тут вперше для поклоніння винесені мощі Праматері Ісуса Христа - святої праведної Анни, які недавно були привезені зі Святої гори Афон.

Відтепер мощі святої праведної Анни виноситимуться для поклоніння кожної неділі після Божественної літургії в храмі Божої Матері «Іверська»

Упродовж багатьох століть ченці скиту, названого на честь цієї святої, оберігали її святі мощі. Навіть коли візантійська царівна Анна виходила заміж за хрестителя Русі князя Володимира і, знаючи про чудотворний вплив мощів на народження дітей і сімейне благополуччя, звернулася до Афон з проханням отримати частинку їх, ченці подарували їй тільки ікону св. Анни.

Тепер Дніпропетровськ став єдиним місцем на Землі, де жінки можуть прикластися до мощів св. Анни, що зціляють від безплідності.

Значення даної події важко переоцінити, вважають служителі. По-перше, це одна з найголовніших святинь всього християнського світу: їй поклоняються і католики, і православні, і протестанти, з однаковим пієтетом праматері Ісуса Христа. По-друге, це найстародавніші на землі святі мощі. І, мабуть, - одні з найсильніших за своєю чудотворною силою.

Тепер можливість помолитися і доторкнутися до святих мощів матері Пресвятої Богородиці має кожен віруючий. Таку можливість прихожани матимуть кожної неділі після закінчення божественної літургії.

Зазначимо, що раніше Свята Гора Афон була єдиним місцем в світі, де зберігалася святиня. І оскільки відвідини афонськіх монастирів, згідно із звичаями, дозволені тільки особам чоловічої статі, вона була абсолютно недоступна для жінок.

ВідеоМощі св. Анни вперше доступні віруючим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: