Москва простилася з Муслімом Магомаєвим (відео, оновлено)

Сотні людей не змогли попрощатися з великим співаком Муслімом Магомаєвим в Концертному залі Чайковського в Москві у вівторок.

Церемонія прощання завершилася в 12:00 за київським часом, після чого перестали пускати в зал людей, який закрився для того, щоб із співаком змогли наодинці залишитися його близькі.

Після закінчення церемонії прощання з Магомаєвим в Москві спеціальний чартерний авіарейс, який надав президент Азербайджану, доставить тіло співака в Баку.

Очікуваний час доставки тіла Мусліма Магомаєва в Баку 18.30.

Церемонія прощання з Муслімом Магомаєвим пройде в Азербайджанській державній Філармонії імені Мусліма Магомаєва 29 жовтня з 11.00 до 15.00 за місцевим часом. Похорони легендарного співака відбудуться 29 жовтня в 16.00. Магомаєв буде похований на Алеї почесного поховання в Баку.

Як повідомили агентство, в Азгосфілармонії зараз ведуться відповідні підготовчі роботи для проведення заходу на вищому рівні. У церемонії прощання візьмуть участь державні діячі, представники мистецтва і культури, інтелігенція міста, ті, кому дороге ім'я талановитого музиканта, композитора, співака.

Співак помер в ніч з 24 на 25 жовтня на 67-у році життя в результаті зупинки серця. Останніми роками він страждав через серцеву недостатність.

ВідеоМосква простилася з Муслімом Магомаєвим

ВідеоСьогодні прощались з Магомаєвим