Музей цирку

Реквізит, афіші, нагороди, публікації - це лише частина того, що можна побачити відтепер у музеї в столичному парку атракціонів.

Цирк (Фото: home.wangjianshuo.com)
(Фото: home.wangjianshuo.com)
У Києві відкрився перший в Україні музей цирку. Експозиція показує історію розвитку циркового мистецтва, починаючи з 19-го століття. Реквізит, афіші, нагороди, публікації - це лише частина того, що можна побачити відтепер у музеї в столичному парку атракціонів.

Цирк тримається на куражі, веселощах та захваті. Захоплені очі глядачів - найкраща подяка артистові під куполом. Цирк завжди був і залишається сімейною розвагою.

Саме з метою задовільнити смаки людей різного віку цирк у програмі завжди має, по-перше, сучасні номери - для молоді, традиційні виступи еквілібристів та ілюзіоністів - для літніх глядачів, номери клоунів і тварин - для дітей. Усе це разом і створює цирк.

Колись імперський, згодом радянський, нині український цирк має давню школу і давню традицію. Про них і розповідає експозиція першого циркового музею. Понад дві тисячі експонатів: перші афіші, рідкісні фото з автографами, костюми артистів, маски, реквізит. Особлива увага до залізниці для тварин - цьому номеру плескали ще російські царі. Окремо стоять нагороди українських артистів, серед яких є й Золотий клоун - це найвища нагорода, Оскар циркового світу.

Експонати музею зібрані з різних країн і серед них чимало сімейних реліквій із колекцій циркових династій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: