Музика, література, малярство

У Львові проходить акція з розмальовування левів.Музикант Олег Скрипка та письменник Юрій Андрухович, приєдналися до акції.

Олег Скрипка та письменник Юрій Андрухович розмальовують левів
Олег Скрипка та Юрій Андрухович розмальовують левів
Музикант Олег Скрипка та письменник Юрій Андрухович, вдалися до малярства. У Львові проходить акція з розмальовування левів. Всього їх 20-ть, згодом розписані шедеври продадуть, а за вторговані гроші збудують дитячий майданчик.

Літературна та музична зірки творили у різні дні, але обидва вирішили додати до малюнка текст. Скрипка склав вірша про лева за півгодини і навіть оформив його нотами. Андрухович присвятив скульптурі близько трьох годин і обіцяє свій текст після того, як художниця, яка втілює його задум, завершить роботу. На що буде схожий лев Андруховича, письменник не каже. А от лідер ВВ попросив оформити свого царя звірів у чорно-білих тонах з червоними вкрапленнями. Як у традиційній українській вишиванці.

Олег Скрипка, музикант: «В мене таланту художника нема. Тому, ми скооперувалися з чарівною художницею зі Львова Орестою».

Юрій Андрухович, письменник: «В мене була манія ще в студентські роки: перевірити кількість цих левів у Львові. Але, закінчилося все тим, що я переконався: багато з них залишаються для нас невидимими».

ВідеоОлег Скрипка та Юрій Андрухович розмальовують левів (ексклюзивне відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: