На Одещині розквітла ікона

На Одещині чотири ікони набули чудотворної сили: вони мироточать, кровоточать та розпускають квіти.

Касперовська Божа Мати (Фото: www.aquarium.ru)
Ікона Касперовської Божої Матері - одна з тих, що замироточили. (Фото: www.aquarium.ru)
На Одещині чотири ікони набули чудотворної сили: вони мироточать, кровоточать та розпускають квіти. Це в селі Кулевча, на півдні Одеської області.

Більше того - Кулевчанський священик з'ясував, що образи здатні виганяти бісів із людей. Слава про дива Свято-Нікольської церкви давно перетнула межі Одещини. До ікон їдуть і їдуть люди. Політики також навідувались, але давно.

Дива почались ось із цього голгофського хреста. Він замироточив. Згодом те саме сталося з Касперовською іконою Божої Матері. Пізніше прочани принесли у церкву ікону Іверської богоматері, яка почала кровоточити. Але найбільшу увагу привернув образ Казанської Богоматері. На ній розквітли сухі лілії. Але не це збентежило отця Павла, а поведінка парафіян. Деякі з них, переступивши поріг церкви, дивно змінювались. Особливо - наблизившись до чудотворних ікон. Одержимі - вирішив отець Павло. І мав рацію.

Виявляється, біси бувають різні. І кожен обирає для себе те сподобане тіло, яке їм чимось припало.

Визначити того, у кого вселився біс, на око неможливо, каже отець Павло. Єдине, що може викликати занепокоєння, у людини без будь-яких причин з'являються хвороби. Відчутна слабкість. А от ікони в Кулевчанській церкві - святий індикатор. Біснуватим до образІв дорога заказана. Нечистий у людині боїться наближатися до них - бо що крок, то біса наче палять вогнем, каже отець Павло. Тому він так кричить. На вибори настоятель не ходив, а от до політиків придивлявся, бо дехто з них приходив до храму.

Та тільки й цього разу, упевнений отець Павло, ми накликали таких вождів, яких варті.

ВідеоДиво одеських ікон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: