На зйомки першого українського фільму про дітей-сиріт зібрали півмільйона

Бізнес-еліта та політики зібрала гроші на благодійний фільм "Пташинка", який на початку 2013 буде боротися за номінації на кінофестивалях.

Благодійний аукціон / Фото: прес-служба
Представники бізнес-еліти і політики зібралися в Hyatt Regency Kyiv, щоб взяти участь у благодійному аукціоні. Кошти збиралися для допомоги дитячим будинкам, а також для зйомок першого українського художнього фільму про дітей-сиріт «Пташинка».

По червоній доріжці в цей вечір пройшли Тетяна Бахтєєва, Гаррі Корогодський, Ірина Бережна, Людмила Супрун, Олексій Азаров, Гарегін Арутюнов, Лев Парцхаладзе, Микола Рудьковський, Олександр Прогнімак, Валентина Довженко, Андрій Пальчевський, Валід Арфуш, Володимир Вірчис, Артем Щербань і багато інші.

Також аукціон відвідав режисер майбутнього фільму Єгор Кончаловський. Він з'явився в залі в супроводі виконавчого продюсера фільму, президента Фонду Волонтерів Тимофія Нагорного і «Місіс Світу 2011» Аліси Крилової. Аліса прибула до Києва, щоб відвідати аукціон і привезла картину свого друга Нікаса Сафронова, яка була виставлена, як спеціальний лот.

За словами Аліси, картину Нікас присвятив своїм дитячим спогадам про Україну і зізнався, що Київ - одне з його улюблених міст. У цей же вечір Сафронов особисто прилетів до Києва на вечерю з організаторами заходу.

Перед початком аукціону для присутніх гостей виступив Дитячий Хор Києво-Печерської Лаври, після чого переможниця «Дитячої Нової Хвилі» Настя Петрик заспівала пісню «Мамо, я тебе люблю» і разом з Давидом Антоняном (переможець «Танцюю для тебе») показала танець, розучений спеціально для заходу.

Двадцять шість картин, намальованих дітьми-сиротами під керівництвом українських художників і три додаткових лота (картини Володимира Семиноженко, Олександра Горецького і Нікаса Сафронова) були розкуплені рівно за годину.

Найбільшу кількість лотів викупили бізнесмени Гарегін Арутюнов та Микола Рудьковський. Найдорожчим лотом виявилася картина Сафронова, її придбав за 33 тис. дол.. бізнесмен Андрій Пальчевський (Eurolab).

Після чого для всіх присутніх був показаний номінований на «Оскар» фільм Єгора Кончаловського «Повернення в А.».

«В цілому ми зібрали 497 500 грн. Ці гроші будуть передані в дитячі будинки, де будуть проходити зйомки фільму «Пташинка». Дуже приємно, що на наше запрошення відгукнулося стільки успішних, забезпечених людей. Всі вони тепер друзі фільму «Пташинка» і з кожним днем ​​цих друзів стає все більше. Вже на початку 2013 будемо боротися за номінації на кінофестивалях. Побачите, з Мікою Ньютон ми отримаємо Греммі, а з Настею Петрик - Оскар», - зазначив Нагорний.

Повʼязані теми:

Наступна публікація