Найбільший культурний центр Європи буде в Іспанії

Культурний центр у іспанському містечку Авілес, спроектований Оскаром Німеєром, стане найбільшим у Європі.

Бразильський архітектор Оскар Німеєр (Oscar Niemeyer) відомий, серед іншого, як один із проектувальників будівлі штаб-квартири ООН в Нью-Йорку. 

Авілеський комплекс буде частиною проекту, який оцінюють у 22 мільйони євро, повідомляє The Independent. Він увійде до числа найбільших світових культурних центрів, серед яких лондонська галерея Барбікан (Barbican Centre), паризький Центр Помпіду (Pompidou), нью-йоркський Лінкольн-центр, а також Александрійська бібліотека в Єгипті й опера Сіднея. 

Проект культурного центру в Авілесі Оскара Німеєра (Фото: www.dimagen.com)
Так виглядатиме грандіозна споруда в Авілесі. (Фото: www.dimagen.com)
Дизайн комплексу Niemeyer Cultural Centre буде представлено публіці в Авілесі 14 грудня 2007 року, за день до сторічного ювілею архітектора. Проект передбачає зведення виставкової галереї площею чотири тисячі квадратних метрів, дах якої підніметься на висоту 20 метрів. Крім того, буде збудовано конференц-зал на тисячу місць, а також висотки з рестораном, багатозальним кінотеатром і оглядовим майданчиком. 

Оскар Рібейру де Алмейда де Німеєр Соарес Філью (Oscar Ribeiro de Almeida de Niemeyer Soares Filho) народився 15 грудня 1907 року. Його архітектурному стилеві притаманна велика кількість плавних і круглих ліній. У жовтні 2007 року Німеєра назвали одним зі ста геніїв сучасності разом з фізиком Стивеном Гокінґом, композитором Філіпом Ґласом і математиком Григорієм Перельманом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: