Найдорожча статуетка в світі

Бронзову статую Артеміди продали на торгах за 28,6 мільйона доларів.


Бронзова статуетка богині Артеміди, виготовлена в I столітті до нашої ери - I столітті нашої ери, продана у четвер вдень на торгах в Нью-Йорку за рекордну ціну в 28,6 мільйони доларів США, повідомляє агентство Bloomberg.
 
Скульптурна композиція "Артеміда і олень" була представлена на торгах, що проводяться аукціонним будинком Sotheby's, галереєю Albright-Knox з американського Буффало.

Передбачалося, що фінальна вартість бронзової статуї складе 5-7 мільйонів доларів. Проте у вперту боротьбу за лот включилися відразу чотири претенденти, і фінальна ціна твору мистецтва в 4 рази перевищила найсміливіші очікування продавця. 

Переможцем аукціону став арт-дилер з Лондона Джузеппе Ешкеназі (Giuseppe Eskenazi).

Ціна, заплачена Ешкеназі за бронзову Артеміду, стала абсолютним рекордом як для витворів мистецтва цього періоду, так і для окремих скульптур. 

Попередній рекорд ціни на скульптури був встановлений на аукціоні Christie's в травні 2005 року. Тоді за роботу румунського скульптора-абстракціоніста XX століття Костянтина Бранкузі "Птах у космосі" було сплачено 27,5 мільйона доларів США.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: