Найзухваліший витвір мистецтва

Багато покинутих багатоповерхівок у центрі Ліверпуля перетворюють на витвори мистецтва.

Експерименти на фасадах у центрі Ліверпуля
Так, у колишній будівлі Yates`s Wine Lodge, що розташована напроти вокзалу Мурфілд, було вирізано шматок фасада у формі яйця діаметром 8 метрів. Вирізана частина балансує на осі. Ця архітектурна "фігура", названа "Повертаючи місце" (Turning The Place Over), була створена скульптором Річардом Уїлсоном для Ліверпуля, який називали культурною столицею року, повідомляє ВВС.

Еліпс у центрі будівлі протримається до весни 2008 року, коли будівля буде знесена. Уже зараз проект, вартість якого оцінюється у 450 000 фунтів, називають не інакше як "найзухвалішим витвором мистецтва, який коли-небудь виставлявся у Великобританії".

Експерименти на фасадах у центрі Ліверпуля
Річард Уїлсон відомий своїми роботами, що визначаються як архітектурні полотна. У значній мірі він черпає своє натхнення зі світу проектування і будівництва. Художник представляв Великобританію на бієннале в Сіднеї, Сан-Паоло і Венеції та двічі номінувався на приз Тернера (The Turner Prize). Фасад, що повертається, покоїться на спеціально розробленому гігантському ротаторові, що зазвичай використовується в атомній промисловості та судноплавстві. Через гігантський пролом-вікно можна одночасно бачити фасад і заглянути всередину будівлі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: