"Нашестя" цього року не буде

Фестиваль "Нашествие" цього року не відбудеться, оголосили у п'ятницю ввечері на "Нашем радио", яке є одним з організаторів фестивалю.

"Нашествие" (Фото: bwell.ru)
(Фото: bwell.ru)
Фестиваль "Нашествие" цього року не відбудеться, оголосили РІА Новости у п'ятницю ввечері на "Нашем радио", яке є одним з організаторів фестивалю:

„Сьогодні ми розповсюдили офіційну заяву про те, що припиняємо підготовку до фестивалю "Нашествие-2007". Перед нами стояла задача провести фестиваль, який за рівнем комфорту відповідав би рівню вимог нашої аудиторії. Ми були готові до серйозних вкладень, але несподівана зміна майданчика радикально змінила наші плани," – сказала керівник прес-центру "Нашего радио" Вілена Крушинська.

Вона пояснила, що в кінці травня організатори фестивалю - "Наше радио", "Бюро Креативних Технологий" і група компаній RSP – отримали відмову від Рязанської області, незважаючи на те, що, за словами Крушинської, "до травня все було в порядку, домовленість була з минулого року".

”З тих пір, як ми дістали відмову, ми робили все можливе, щоб провести фестиваль в обіцяні строки", тобто 3-5 серпня, підкреслили на "Нашем Радио". Фестивальний майданчик планувалося влаштувати у Володимирській області, в околицях міста Киржач.

„Ми були готові до проведення фестивалю 3-5 серпня, але через скорочений період підготовки ми зрозуміли, що не можемо гарантувати відвідувачам рішення всіх організаційних проблем," - пояснила співрозмовниця агентства РІА Новости.
За її словами, минулого року, коли на "Нашествие" приїхало близько 120 тисяч чоловік, хоча очікувалося майже в два рази менше, виникло "багато проблем, в основному пов'язаних з побутом, з обслуговуванням відвідувачів".

”Ми хотіли уникнути цих проблем, але зараз зрозуміли, що не встигнемо і не зможемо гарантувати відвідувачам, що всі проблеми будуть розв'язані. Ми знаємо, що засмутимо багато постійних відвідувачів "Нашествия", але нам дуже важливо зберегти довіру аудиторії до наших слів. Ми обіцяли, що наступний фестиваль виправдає очікування будь-якого сучасного, цивілізованого відвідувача, а отже, так і повинно бути," – пояснює Крушинськая.

При цьому організатори обіцяють, що в 2008 році "Нашествие" відбудеться неодмінно, тим паче, що це буде рік десятиліття "Нашего радио".

"У нас багато пропозицій від різних областей, є області, які самі виходили на нас і дуже хотіли провести фестиваль. До наступного року буде дуже хороший вибір," – запевняють на "Нашем радио", не розкриваючи поки жодних конкретних назв.

"Нашествие" (Фото: bwell.ru)
"Нашествие" (Фото: bwell.ru)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: