Наталя Катеринчук стала Заслуженою журналісткою України

Керівник департаменту інформаційного та суспільного мовлення телестудії "1+1" Наталя Катеринчук отримала державну нагороду "Заслужений журналіст України".

Як сказано в Указі президента України № 121/2009 від 5 березня про відзначення державними нагородами України - Наталя Катеринчук була відзначена такою нагородою за вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток України, активну громадську діяльність, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня".

Наталя Катеринчук народилася 6 листопада 1972 року у м. Збараж Тернопільскої області.У 1994 році закінчила Львівський державний університет за фахом журналістика. Працювала власним кореспондентом радіостанції "Свобода", а також на ТРК "402 канал" у м. Івано-Франківськ. З 1 лютого 1996 року – головний редактор ТРК "Третя студія", м. Івано-Франківськ. З 1 березня 2004 року – головний редактор телеканалу НТН, м. Київ. В листопаді 2006 року звільнилась з НТН за її словами "через незгоду з переформатуванням каналу". З квітня по листопад 2007-го – шеф-редактор телеканалу "Сіті". Кілька місяців працювала в Секретаріаті Президента України. Наприкінці березня 2008 року наглядова рада каналу "1+1" схвалила пропозицію менеджменту каналу щодо призначення Наталії Катеринчук на посаду керівника департаменту інформаційного та суспільно-політичного мовлення телеканалу "1+1".

Читайте також:

Наталка Карпа стала Заслуженою артисткою України

Віталій Козловський став "Заслуженим артисто України"

Харукі Муракамі отримав премію в Ізраїлі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: