Національна опера відчинила двері для послідовників Бандери

Наступний рік оголошено його роком. Першого січня мине рівно сто років від дня народження найвідомішого українського націоналіста.

Напівзаповнена зала опери, відсутність перших осіб держави - так відбувалися перші урочистості  з нагоди сторіччя Степана Бандери. Це ім’я й досі викликає суперечки, утім, директор музею радянської окупації переконаний, що згодом Бандера може стати національним героєм.

До опери хоч і прийшли справжні шанувальники Бандери, але його біографія розлетілася, як гарячі пиріжки. За п’ятнадцять хвилин двадцять примірників. Головна аудиторія - люди похилого віку, хоча в Україні і більше десятка молодіжних організацій націоналістичного спрямування.

«Я чомусь впевнена , що це проблема суто організаційного характеру, якби був час  належним чином  підготуватися, то було б більше молоді»,- розповідає гостя.

Ці урочистості готували нашвидкуруч - відхилена програма, над якою працювали чи не рік, планувалася до показу першого січня - саме в День народження.Бандери.

«Це бюджет наступного року і я думаю, що там, у зв’язку з скороченням бюджету, швидше всього було б важко знайти кошти на проведення заходу»,- виправдовується радник міністра культури України Олег Ребецький.

Один із п’яти онуків Степана Бандери нині живе в Києві.  Інформацію про свого діда він збирав крупинка до крупинки в архівах. Адже навіть син Бандери до його вбивства, насправді, не знав хто його батько. До першого січня в Україні відкриють кілька пам’ятників Бандері, а в рідному селі відбудуться ще й урочистості.  

«Як на мене, найкращий пам’ятник - це сильна Україна, яка розквітає, де європейські стандарти життя», - розповідає онук Степана Бандери.

ВідеоНаціональна опера відчинила двері для послідовників Бандери

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: