Названий найпопулярніший письменник 2008 року

Халед Хоссейні частіше за інших письменників займав в 2008 році верхні позиції щомісячних книжкових рейтингів.

Халед Хоссейні, автор "Той, що біжить за вітром" і "Тисячі сяючих сонць", частіше за інших письменників займав в 2008 році верхні позиції щомісячних книжкових рейтингів в дев'яти країнах світу: Франції, Німеччині, Італії, Нідерландах, Китаї, Іспанії, Швеції, Великобританії і США. Оглядач The Guardian стверджує, що навіть у відсутність точних даних про продажі результати Хоссейні в рейтингах роблять його найпопулярнішим автором року.

Друге місце займає Стіг Ларсон, шведський письменник, який помер в 2004 році, чиї детективи вперше були опубліковані після його смерті. Тепер його книги з успіхом видаються в Європі і в США. На третьому місці значиться Кен Фоллет, чиї трилери такі популярні, що в Іспанії йому поставили пам'ятник.

Також в першій десятці авторів, чиї книги найчастіше займали перші місця в книжкових рейтингах, виявилися Стефані Майєр, автор популярної серед підлітків тетралогії про вампірів ("Сутінки", "Молодик", "Затьмарення" і "Світанок"), Мюріель Барбері (російською мовою перекладався її роман "Ласощі"), Карлос Руїс Зафон ("Тінь вітру"), Ганна Гавальда ("35 кіло надії"), Джон Грішем, Джоан Роулінг, Хеннінг Манкель, шведський письменник, автор детективів про комісара Курта Валландера ("Глуха стіна", "Білий лев").

Читайте  також:
Нова казка про Вінні-Пуха з'явиться у жовтні
Маркес пише книгу з чотирьох варіантів
"Червона Шапочка" у підручниках п'є і курить

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: