Незайманим вхід вільний

Організатори спектаклю в Нью-Йорку заявили, що безкоштовно пропустять на спектакль „Мій перший раз” усіх, хто доведе свою незайманість.

Організатори нової театральної постановки в Нью-Йорку, присвяченої першому сексуальному досвіду, оголосили, що подарують вхідні квитки на сьогоднішню прем'єру всім тим, хто прийде в театр і доведе свою незайманість.

Розмістивши рекламу „Дівам вхід вільний”, продюсери спектаклю хочуть, щоб недосвідчені в сексуальній сфері люди стали спеціальними глядачами цієї постановки, в якій чотири персонажі розповідають, як це було у них вперше.

Для цього, перш ніж відкриються двері театру, продюсери постановки піддадуть передбачуваних незайманих випробуванню за допомогою гіпнотизера, який визначить, чи дійсно глядачі говорять правду про свою незайманість.

Продюсери „Мого першого разу” назвали "людським детектором брехні" Себастьяна Блека, який візьме на себе працю визначити, чи не бреше щодо своєї незайманості хтось із тих, хто хоче безкоштовно потрапити на прем'єру.

Менталіст (псевдоекстрасенс, людина, що використовує обман і трюки для створення ілюзії паранормальних або надприродних здібностей. - Прим. ред.), що вже брав участь у кількох спектаклях, зробив також власну постановку в Нью-Йорку під назвою „А якби я був екстрасенсом?”, прем'єра якої відбудеться у вересні.

Загадка в тому, скільки дійсно місць у результаті подарують організатори спектаклю, хоча їх це питання не особливо турбує.

"Кількість безкоштовних місць обмежена, але в Нью-Йорку залишилося дуже мало незайманих," - стверджують в одному з прес-релізів організатори.

П'єса базується на реальних історіях, розміщених анонімними особами на Інтернет-сторінці, створеній у 1998 році, коли феномен блогів ще не охопив мережу. Майже за десять років існування сайту близько 40000 чоловік зі всього світу розповіли тут про свій перший сексуальний досвід і пов'язані з ним анекдотичні ситуації.

Гетеро- й гомосексуальні, абсурдні й забавні, безглузді та прекрасні історії вміщаються в 90-хвилинний спектакль, сценаристом і режисером якого став Кен Девенпорт", пише El Pais.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: