Ніч поезії просто неба

"Ніч поезії під відкритим небом" провели вчора на Михайлівській площі екстремальні українські поети й барди.

Олександр Ірванець (Фото: Олександр Богаченко-Мішевський)
Класик літературної групи Бу-Ба-Бу Олександр Ірванець не зважав на заборону організаторів говорити про політику. (Фото: Олександр Богаченко-Мішевський)
"Ніч поезії під відкритим небом" провели вчора екстремальні українські поети й барди. Експериментальна акція відбулася на Михайлівській площі в Києві. Єдине табу, яке встановив для учасників фестиваль "Остання барикада", - не говорити про політику.

Ця ніч завдячує мистецькій кав’ярні "Остання барикада", закритій із політичних міркувань 2002-го року. Олесь Доній вирішив відновити традицію. Регламент акції жорсткий: по 5-7 хвилин на одного учасника. Зате конкуренція невелика - виступати міг і знаменитий, і початківець. Змагання поетів не рідкість, але в Києві та на свіжому повітрі вони вперше.

Андрей Хадановіч (Фото: Олександр Богаченко-Мішевський)
Білоруського поета Андрея Хадановіча українські слухачі сприйняли не гірше, ніж добре знайомих українських поетів. (Фото: Олександр Богаченко-Мішевський)
Реакція глядачів здебільшого схвальна. Щоправда, підвела акустика. Окремі виступи було просто погано чути. Слухачів зібралось дві сотні - щонайбільше. Проте митці не впадали у відчай.

Ніч поезії супроводжувало файр-шоу. Вже через півгодини словесної еквілібристики в суміші із вогнем потеплішало та різко запахло гасом. Коли ж приборкувачі полум’я дещо втомилися, їм ніяк не вдавалося загасити смолоскип. Здалося, що цей вогник підживлюється особливою - запальною атмосферою.

ВідеоНіч поезії просто неба

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: