Померла легендарний німецький хореограф Піна Бауш

На 69-му році життя у себе вдома в Німеччині померла видатний німецький хореограф Піна Бауш.

ДИВІТЬСЯ ФОТОГАЛЕРЕЮ: "Пам’яті першої леді танцю Піни Бауш"

Піна Бауш
AFP
Видатний німецький хореограф Піна Бауш
В Німеччині померла видатний німецький хореограф Піна Бауш. У програмі форуму на середину липня запланований показ один з кращих спектаклів Піни Бауш "Сім смертних гріхів".

нформацію про смерть хореографа наводить офіційний сайт театру Tanztheater Wuppertal, який більше трьох десятиліть очолювала Бауш.

Цей театр визнаний національним надбанням Німеччини. У Росії Піну Бауш і її роботи вперше побачили в 1989 році. До цього її знали лише за фільмом Федеріко Феліні "І корабель пливе", де вона виконала роль загадкової принцеси.

Першою виставою, показаною в Москві, стали "Гвоздики". Другий раз вона прибула до Москви в 1993 році. Її постановка "Весни священної" потрясла публіку, виховану на класичному балеті.

Неоднозначну реакцію викликав і спектакль "Кафе Мюллер", де Бауш танцювала сама, перевертаючи згідно з хореографічним задумом, розставлені на сцені стільці. Для третього візиту в 2004 році вона обрала "Мийника вікон" - свою найніжнішу танцп'єсу і викликала фурор.

Останній раз вона побувала на Чехівському фестивалі в 2007 році з "Мазуркою Фого" і знов мала успіх. Чи відбудеться показ її спектаклю "Сім смертних гріхів" на нинішньому Чехівському фестивалі, поки що в дирекції форуму відповісти не змогли.

Читайте також:

Актор Петро Вельямінов помер у Пітері

Майкл Джексон помер від передозування знеболювальними

У ДТП загинув режисер монтажу фільму "Мамай"
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: