Нова казка про Вінні-Пуха з'явиться у жовтні

У жовтні з'явиться продовження відомої казки про Вінні-Пуха.


Продовження книги про пригоди ведмедика Вінні-Пуха з'явиться на книжкових полицях у Британії та США 5 жовтня. З часу першої появи казкового ведмедика пройшло понад 80 років.

Власники авторських прав на Вінні-Пуха вперше дали дозвіл на написання продовження книги британському письменнику Дейвіду Бенедіктусу.

Британський письменник Алан Мілн вперше написав повість про ведмедика Вінні-Пуха, який став одним з найпопулярніших героїв світової дитячої літератури, 1926 року, друга книга з’явилася через два роки. Прототипами героїв книги для Алана Мілна стали його власний син Крістофер Робін та іграшки хлопчика.

Казку було перекладено на понад 50 мов світу, включно з латиною. Український переклад книги вперше з’явився у 2001 року.

Ще більшої популярності герої набули завдяки мультфільму Діснея, який вперше з’явився 1966 року. У 1972 році вийшла російська версія пригод Вінні-Пуха, яка була популярною в Радянському Союзі.


Дейвід Бенедіктус тепер має змогу придумати, що сталося з Вінні-Пухом далі. Він каже, що буде дотримуватися ідеї Алена Мілна про те, що попри все, маленький хлопчик і його кумедний ведмедик завжди залишатимуться разом.

Компанія, яка є власником на права марки Вінні-Пуха, висловила сподівання, що поціновувачі ведмедика приймуть нові розповіді про нього так, "ніби вони вийшли з-під пера самого Мілна".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: