Оголений Блер у центрі Лондона

Триптих, на якому на фоні сцен жорстокості зображені оголені Тоні та Чері Блер, скоро з'явиться в Королівській академії мистецтв.

Британського прем’єра Тоні Блера і його дружину Чері зобразили оголеними. Малюнок з назвою Вигнання з раю буде виставлений у Королівській академії мистецтв.

Величезний графічний аркуш (4,5 на 1,5 метри), на якому зображені оголені Тоні Блер та його дружина, стане центральним експонатом літньої виставки в Королівській академії мистецтв у Лондоні.

Малюнок вугіллям за десять днів намалював Майкл Сендл (Michael Sandle), скульптор і графік, член академії, повідомляє газета The Guardian.

Оголений британський прем’єр з дружиною - це частина тріптиху Сендла.

Блер, який залишить свою посаду 27 червня 2007 року, зображений на тлі входу в резиденцію на Даунінг-стріт. На одній з бічних панелей художник намалював сцени жорстокості британської армії в Іраку, на іншій - падаючі фрагменти тіл. Вони символізують жертви серед цивільного населення в Іраку після початку війни.

Робота Сендла вже отримала академічну премію Casson prize за графіку.

Сендл, відомий двома своїми монументами в Лондоні (один присвячений облозі Мальти, другий - мореплавцям минулого і майбутнього), дотепер не створював творів з політичним підтекстом, але тема людських жертв у воєнний час зустрічається в його роботах часто.

Про Тоні Блера Сендл сказав: "Він не відчуває ні найменшого докору сумління через те, що відбувається в Іраку, тому що впевнений у своїй правоті".

Літня виставка в Королівській академії мистецтв - один з найбільш відвідуваних заходів у британській столиці. У 2006 році на новітні роботи сучасних британських художників прийшло подивитися понад 150 000 осіб.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: