Олег Сркипка розповів, коли подарує киянам "Країну мрій"

Організатор "Країни мрій", співак Олег Скрипка розповів, що фестиваль існує автономно і держава грошей на нього не виділяє.

Етнічний фестиваль "Країна мрій" цього року відбудеться 27 червня. Про це заявив організатор заходу, лідер групи "Крики Відоплясова" Олег Скрипка.

"Основна ідея фестивалю, взагалі будь-якого фестивалю - це активна участь глядача, слухача. Може, нема якогось шоу, не літають повітряні кульки і велосипеди по воді не їздять (я теж люблю авангард французький), але те, що ти можеш сам ковалем попрацювати, сам зліпити цей горщик, вивчити пісню, поспілкуватися з артистами з Естонії, з Норвегії тощо, - це не таке видовищне, але залишить набагато більше. Оскільки ти цей горщик додому принесеш, і він у тебе стоятиме, ти нічим не заміниш цей горщик, який зліпив своїми руками", - сказав співак.

"Основна мета - це спілкування людей, активне занурення в атмосферу", - підкреслив він.

За його словами, фестиваль існує автономно і держава грошей на нього не виділяє. "Ми всі про це знаємо, навіщо говорити зайвий раз", - додав Скрипка.

Він відзначив, що також не було пропозицій щодо патронату. "Але я вважаю, що патронат - це не зовсім для фестивалю зручна форма. Повинна бути допомога держави ", - заявив виконавець.

За його словами, фестиваль не вимагає значних коштів. "Можу сказати, що за бюджет "Євробачення", яке приймала Україна, можна було сто років проводити "Країну мрій", - підкреслив Скрипка.

Нагадаємо, етнофестиваль "Країна мрій" проводиться з 2004 року на Співочому полі в Києві.

Читайте також:

Найдивніші фестивалі світу

Львів став культурною столицею України

До Севастополя прийде "Велике російське слово"
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: