Орден тамплієрів реабілітований

Італійське видавництво представило у Ватикані книгу "Процес проти тамплієрів", в якій є документ, що реабілітує тамплієрів.

Італійське видавництво Scrinium представило 25 жовтня 2007 року у Ватикані книгу "Processus contro Templarios" ("Процес проти тамплієрів"), видання факсиміле протоколів допитів лицарів-храмовників, проведених перед Папою римським Климентом V в 1308 році.

У книзі міститься копія основного документа, який реабілітує тамплієрів перед лицем церкви, - так званий, пергамент або список Шинонський. Текст цього документа вважався втраченим, його знайшли знову тільки в 2001 році, нагадує газета The Independent.

Книга видана обмеженим тиражем - 800 номерних екземплярів. Один з них буде подарований Папі римському Бенедикту XVI, а велику частину з тих, що залишилися відправлять до різних наукових бібліотек світу.

Ті томи, які поступлять у вільний продаж, коштуватимуть 5900 євро.

Виправдання тамплієрів в очах Климента V не допомогло лицарям-храмовникам: їх орден був розпущений, 39 прелатів спалено в 1314 році, майно конфісковане королем Франції Філіпом Красивим.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: