Пам'ятник Булгакову в Києві

У Києві урочисто відкрили перший в СНД пам’ятник письменнику Михайлу Булгакову.

У Києві урочисто відкрили перший в СНД пам’ятник письменнику Михайлу Булгакову.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Київської міської держадміністрації, пам’ятник встановлено біля будинку на Андріївському узвозі, 13, де мешкав великий митець і де зараз знаходиться літературно-меморіальний його музей.

У відкритті пам’ятника відомому письменнику взяв участь Київський міський голова Леонід Черновецький.

Він розповів, що авторами пам’ятнику Миколі Булгакову є заслужений художник України Микола Рапай та заслужений архітектор України В’ячеслав Дормідонтов.

Мер зауважив, що творами Булгакова він насолоджувався все життя і щасливий нарешті відкрити пам’ятник цій "великій людині". “Михайло Булгаков прожив у Києві 28 років, і саме тут народилося багато його шедеврів, тому, я вважаю правильно, що перший пам’ятник Булгакову на території СНД встановлено саме тут. Крім того, поруч, на Андріївському узвозі, незабаром буде відкрито нове приміщення Театру на Подолі, і перша вистава, що пройде на його новій сцені, буде за творами Михайла Булгакова", - сказав Леонід Черновецький.

Мер столиці додав, що незабаром у місті відкриють ще декілька пам’ятників великим митцям, зокрема, письменнику Борису Пастернаку.

Також у п'ятницю розпочинається 6-й міжнародний фестиваль мистецтв імені Булгакова.

ВідеоЧерновецький відкриває пам'ятник Булгакову (ексклюзивне відео)

ВідеоУ Києві тепер є пам'ятник Булгакову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: