Патологоанатом заявив про можливе вбивство Джексона

Патологоанатом заявив про можливе вбивство Джексона

Обставини смерті вказують на те, що він міг сам прийняти дозу пропофола / Фото: AFP

Співак не міг сам прийняти смертельну дозу пропофола за дві хвилини.

Патологоанатом Крістофер Роджерс, що проводив розтин трупа "короля поп-музики" Майкла Джексона, що помер в 2009 році, заявив у вівторок на процесі обвинуваченого в ненавмисному вбивстві колишнього лікаря співака Конрада Мюррея, що Джексон не міг самостійно прийняти високу дозу пропофола, що привела до його смерті, повідомляє агентство Рейтер.

"Обставини (смерті Джексона), на мій погляд, не вказують на те, що він міг сам прийняти дозу пропофола", - заявив в суді Роджерс.

Після розтину Роджерс дійшов висновку, що мало місце вбивство.

Також патологоанатом відмітив, що він не вірить в те, що Джексон встиг би прийняти пропофол за дві хвилини, поки Мюррея не було в його кімнаті.

У разі, якщо суд визнає винним Мюррея, який не заперечує той факт, що давав невеликі дози пропофола Джексону, але не вважає себе винним в неумисному вбивстві, він може бути засуджений до чотирьох років ув'язнення і позбутися ліцензії на лікарську діяльність.

Нагадаємо, що Майкл Джексон помер 25 червня 2009 року на 51-му році життя. У ці дні в Лос-Анджелесі проходить суд над особистим лікарем Джексона Конрадом Мюрреем - його звинувачують в неумисному вбивстві співака. За версією слідства, Мюррей дав музикантові надмірну дозу пропофола, який у взаємодії з іншими препаратами, став причиною загибелі співака.

Підсудний вину не визнає. Його захист стверджує, що Джексон сам ввів собі препарат, поки Мюррей знаходився в іншій кімнаті.

У разі, якщо суд визнає винним Мюррея, він може сісти у в'язницю на чотири роки і позбутися ліцензії на лікарську діяльність.

Читайте також:

Кухар Джексона розповіла про гастрономічні уподобання співака

Для порятунку життя Джексона були зроблені відчайдушні зусилля - свідок

У США судять лікаря Майкла Джексона

Повʼязані теми:

Наступна публікація