Перед похороном дружини Пороховщикова хтось вдерся до їхнього будинку

Дата публікації
Перегляди
4362
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Перед похороном дружини Пороховщикова хтось вдерся до їхнього будинку

До маєтку Пороховщикових хтось вдерся / Фото: Архів

Вікно було відчинене, і з нього була здерта балка.

Подруга померлої Ірини Пороховщикової Ольга Симонова повідомила, що хтось вдерся до маєтку Пороховщикових на Арбаті, пише "Комсомольская правда" в Украине".

"Побоююся що можуть пропасти документи", - написав у своєму Твіттері адвокат і друг сім'ї Пороховщикових Сергій Жорін через кілька годин після похорону дружини артиста.

"Я помітила, що вікно на першому поверсі будинку відкрито і з вікна хтось здер балку, немов нога у хуліганів зіскочила", - розповідає подруга Ірини Пороховщикова Анна Ашмарева.

Невідомі проникли в особняк актора імовірно в ніч з п'ятниці на суботу. У понеділок адвокат Сергій Жорін і подруга Ірини Ольга Шакурова планують оглянути будинок зі співробітниками поліції, щоб подивитися своїми очима чи всі речі на місці, чи щось зникло.

Корреспонденти газети побували на місці трагедії. У будинок, мабуть, справді проникли хулігани - балку на вікні здерли, вікно залишили відкритим.

Нагадаємо, в суботу в Москві відбулися похорони Ірини Пороховщикова, яка покінчила з собою в ніч з 9 на 10 березня у будинку на Арбаті. Всю церемонію прощання знімали на відео - для того, щоб коли її чоловікові, відомому акторові Олександру Пороховщикову дозволить стан здоров'я, він зміг заочно попрощатися зі своєю дружиною.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4362
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація