Переможці карнавалу під сумнівом

Переможці карнавалу 2007 року в Ріо-де-Жанейро були обрані суддями, яких підкуповували. Про це заявила бразильська поліція.

Переможці карнавалу 2007 року в Ріо-де-Жанейро були обрані суддями, яких підкуповували. Бразильська поліція стверджує, що члени карнавального журі підкуповувалися і залякувалися представниками злочинного світу. 

Основні звинувачення висуваються в адресу 69-річного Анісіу Абрау Давиду , який є почесним президентом школи самби "Бейжа-Флор". Саме ця школа і стала чемпіоном карнавалу цього року. Інформація про підтасовування результатів карнавалу з'явилася в квітні після серії обшуків, проведених поліцією. 

За даними правоохоронних органів, злочинці погрожували членам журі або їх родичам, якщо вони не погодяться на пропозицію Анісіу присудити перемогу його школі самби.

Парад шкіл самби є головною частиною карнавалу в Ріо-де-Жанейро. У нім беруть участь декілька десятків шкіл самби. 13 найвідоміших з них мають великі спонсорські контракти. За оцінками ЗМІ, загальна сума, яку отримують учасники карнавалу, превищує 100 млн. доларів.

Великі гроші привернули увагу організованої злочинності, і навколо карнавальна галузь, яка стає все більш корумпованою. 

Напередодні карнавалу 2007 року, який пройшов в лютому, був убитий віце-президент школи самби Салгейру, а в жовтні минулого року був застрелений президент школи "Естасіо ді Са". 

Передбачається, що за вбивствами стоять злочинці, які займаються незаконною організацією азартних ігор.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: