Перше "Танцювальне Євробачення"

1 вересня в Лондоні відбудеться фінал першого міжнародного конкурсу "Танцювальне Євробачення - 2007", в якому візьме участь пара з України.

На прес-конференції в понеділок у Києві президент Національної телекомпанії України Віталій Докаленко повідомив, що 1 вересня в Лондоні (Англія) відбудеться фінал першого міжнародного конкурсу "Танцювальне Євробачення - 2007", у якому візьме участь пара з України, передає Інтерфакс-Україна.

За словами Докаленка, в конкурсі візьмуть участь представники 16 країн, у тому числі і пара від України. Україну представлятимуть Ілля Сидоренко та Юлія Окропірідзе. Пару вибрали шляхом інтерактивного голосування глядачі Першого національного каналу під час фіналу національного відбіркового туру.

"Я розцінюю цю подію як ще один крок до впізнавання України у світі," - сказав Докаленко. Окропірідзе пообіцяла, що глядачів чекає яскраве шоу, а Сидоренко сказав, що вони готові до конкурсу та налаштовані на перемогу.

Докаленко відзначив, що конкурс проводиться вперше, і його засновником виступив англійський телеканал ВВС, у студії якого і проходитиме фінал конкурсу.

За умовами конкурсу, кожна пара має виконати по 2 танці, і один з них – як обов'язкова умова – в національному колориті. Пара від України виконає танець з елементами гопака під музику українського виконавця Олега Скрипки. Тривалість кожного танцю не повинна перевищувати 90 секунд.

Трансляцію конкурсу на території України забезпечить Перший національний телеканал.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: