Перший український мультсеріал

Сьогодні вийшов у світ перший український мультиплікаційний серіал за мотивами "Лиса Микити" Івана Франка.

Шанувальники анімаційного кіно сьогодні смакують новий продукт українських мультиплікаторів.

Славетний хитрий Лис Микита, народжений пером Івана Франка, став героєм багатосерійного мультфільму. Текст класика практично не змінювали, тому герої говорять бойківським діалектом.

Двадцятишестисерійний мультфільм презентували журналістам та митцям годину, кількома нарізками. Загалом, фільм триває близько семи годин і зроблений, передусім, для телебачення.

На "Лиса Микиту" витратили близько шести мільйонів гривень. Працювали кілька років через проблеми з фінансуванням. Автори стверджують, що фільм створений для різновікової аудиторії. Для дітей - повчальний, а дорослі помітять схожість звірів із політиками.

"Лиса Микиту" сьогодні вперше дивився онук Івана Франка. Зізнається: казку знає ледь не на пам'ять, тому бойківський діалект сприймає нормально. Каже, що така стрічка як культурне явище потрібна. Але про якість самого фільму Роланд Франко говорить делікатно.

Франко молодший: „Кожний фільм, всякий - мультиплікаційний, з грою артистів він краще розуміється, коли другий третій раз подивишся. А так, з першого погляду...”

Діти були категоричнішими.

Вероніка Пугач: „Не хватает правдивости, более епизодического, ну, длинноватий он.”

Огріхи, скоріш за все, зумовлені браком фінансування. Та, хай там як, це перший український мультсеріал.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: