Підводне місто біля берегів Криму

У Чорному морі неподалік від Євпаторії було знайдено підводне місто. На нього натрапили місцеві аквалангісти.

Дайвінг
Підводне місто знайшли кримські дайвери. (Фото: study-express.ru)
Неподалік від Євпаторії, в милі від села Штормове аквалангісти знайшли на дні Чорного моря невідоме місто. 

Про це кореспонденту УНІАН розповів президент дайвінг-клубу "Альфа" Дмитро Шаповалов.
 
За його словами, гідролокатором бічного огляду ще в травні цього року на дні Чорного моря був знайдений рельєф, який викликав інтерес у дайверів. Потім, вже влітку, вони провели розвідку і знайшли на дні моря ціле місто.

Пірнальники побачили будівлі, що окремо стоять, кімнати з отворами правильної прямокутної форми (вікна), арки (висота отвору 2,5-3 метри), дорогу з виразною колією тощо.

”Зверху кімнати виглядають як абсолютно пласкі”, - сказав Шаповалов, додавши, що всі ці будови не можуть бути створені природою, це - справа рук людини. 

Крім того, за його словами, на території невідомого міста був знайдений камінь яйцевидної форми діаметром більше 2 метрів, що лежав на незвичайній поверхні. Шаповалов припустив, що камінь використовувався в якихось ритуальних цілях, можливо, під час жертвоприношень.
 

Підводне місто
(Фото: anomalia.kulichki.com)
Президент дайвінг-клубу ”Альфа” повідомив, що був знайдений також фрагмент посуду (вона не схожа на амфору, а, швидше, на глиняну чашу). Також пірнальники узяли зразки розчину, що сполучає каміння. Експертиза розчину допоможе встановити, коли місто було побудоване. 

Шаповалов повідомив, що знахідку невідомого міста було заявлено до Департаменту підводної спадщини. Документи на експедицію готуються. 

У планах - провести маршрут і позначити його розташування ходовиками для зручності дайверів і археологів, а також окреслити межі міста.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: