Пісні моря 2007

У Севастополі сьогодні ввечері в рамках ІІ Міжнародного фестивалю "Зірковий берег" стартує Міжнародний конкурс "Пісні моря-2007".

Фестиваль "Зірковий берег" (Фото: sevur.com.ua)
Оргкомітет фестивалю мав на меті пропаганду здорового способу життя, організацію активного молодіжного відпочинку, виявлення і підтримку молодіжного творчого потенціалу
Як повідомила прес-секретар ІІ Міжнародного музичного фестивалю "Зірковий берег" Вікторія Літвінчук, в рамках якого пройде цей конкурс, "Пісні моря-2007" зібрали 11 учасників із 6 країн - Білорусі, Грузії, Ізраїлю, Молдови, Росії та України.

Конкурс являє собою телевізійний проект, в основі якого лежить змагання між молодими музичними виконавцями. За словами Літвінчука, телевізійна трансляція відбудеться на каналах "O-TV", 1-му Національному, 1-му Білоруському, "Ізраїль+". Журі конкурсу очолює заслужений артист України Ян Табачник.

За інформацією Літвінчука, 28 серпня відбудеться гала-концерт, присвячений урочистому закриттю ІІ фестивалю "Зірковий берег", що триває на базі однойменного Міжнародного молодіжного центру відпочинку у приміському селищі Орловка з 7 липня.

Оргкомітет фестивалю мав на меті пропаганду здорового способу життя, організацію активного молодіжного відпочинку, виявлення і підтримку молодіжного творчого потенціалу. Фестиваль унікальний тим, що на березі Чорного моря майже 60 днів тривали щоденні концертні програми, конкурси, ігри та відпочинок.

Цього року на "Зірковому березі" стартували нові для Севастополя проекти. Це, зокрема, Міжнародний конкурс "Пісні моря", а також проекти "Свято урожаю", "Зірковий берег джазу", "Зіркові Діонісії", "Студентська республіка", "Момент зіркового тріумфу".

В рамках фестивалю своє логічне продовження отримали вже традиційні конкурси "Перлина Чорного моря - 2007", вечірки "П’ятий елемент" і "Основний інстинкт".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: